Par mums

Biedrība Jaunais Dinamietis ("JD") ir dibināta 1997.gada 26.jūnijā un tās mērķi ir pievērst aktīvām sporta nodarbībām bērnus un jauniešus. Īpaši koncentrējamies uz maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu piesaistīšanu sporta nodarbībām, ko jau dibināšanas brīdī definējām mūsu statūtos, un visu šo gadu laikā arī atbilstoši darbojamies.

Biedrībai ir ļoti ilga pieredze darbojoties ar jauniešiem. Gadu gaitā esam vadījuši vairāk nekā 30 nometnes bērniem un jauniešiem, piemēram, „Kas, ja ne mēs, kad, ja ne tagad, palīdzēs saglabāt Rāznas dabu” (2008), "Latgales jūras pērles – atklāj un saglabā tās” (2009), „Dabas bērni 2010” un daudzas citas. Esam realizējuši jau divus projektus programmā "Jaunatne darbībā" - 2011.gadā realizējām iniciatīvu "Rāznas ezerā apslēptie dārgumi", bet 2012.gadā iniciatīvu "Rāznas regate". Mūsu biedrībai jau ilgstoši izveidojusies laba sadarbība ar vietējo pagastu, ko mēs esam panākuši mūsu aktivitātēs iesaistot vietējos jauniešus, kas nāk no mazturīgām ģimenēm.

Esam rīkojuši vairākus desmitus nometņu, kas galvenokārt saistītas ar veselīga dzīvesveida popularizēšanu un vides aizsardzību, jo tā ir tēma, kas jauniešus ļoti aizrauj.

Mūsu biedrībā strādā 3 algoti darbinieki un ir ap 10 brīvprātīgo vecāku, kas iesaistās biedrības pasākumu organizēšanā!

Motivācija piedalīties šajā projektā ir iziet starptautiskā līmenī un darboties Eiropas jaunatnes politikas līmenī, risināt jauniešu bezdarba problēmu un piedāvāt jaunu pieredzi.

 
 
 

Kalendārs

     

    Mēs iesakam